Loading...

دستیاران دکتر کاربین چه خدماتی را به شما ارائه خواهند داد؟

مراقب از گل و گیاه | سم پاشی | هرس | طراحی فضای سبز 

نیروی کار ماهر

دستیاران در طول زمان فعالیت های خود تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده و پس از گذراندن دوره های تخصص و گزینش های مربوطه موفق به همکاری با دکتر کاربین می گردند و به محض اینکه صلاحیت حرفه ای خود را از دست دهند با آنان قطع همکاری خواهد شد.

اعتبار نامه

برای دستیاران دکتر کاربین `` اعتبار نامه `` ای ممهور به مهر برجسته و عکس دار صادر خواهد شد و دستیاران در زمان حضور در محل ملزم به ارائه اعتبار خود به مشتری می باشند.

سفارش آنلاین

هرگونه فعالیت مشتریان در سامانه دکتر کابین ( سایت و اپلیکیشن ) بصورت آنلاین بوده و اعضای باشگاه مشتریان دکتر کاربین می توانند از هر دو طریق اقدام به ثبت سفارش خدمت نمایند.

slide app5

جستجوی هوشمند

یکی از مهمترین ویژگی های سامانه دکتر کاربین جستجوی هوشمند خدمات متناسب با بودجه هر خانوار می باشد و مشتریان حق انتخاب های متنوع بر اساس قیمت تمام شده خواهند داشت.

تضمین کیفیت

چناچچه مشتری از کیفیت خدمات ارائه شده دستیار رضایت نداشته باشد به محض اطلاع به دکتر کاربین، دستیار جایگزین معرفی و در صورت تائید کمکاری؛ تا حصول نتیجه مطلوب شما را همراهی خواهد کرد. این امر مشمول هیچگونه هزینه ای نخواهد بود.

بدون هزینه اولیه

عضویت و ثبت سفارش خدمت توسط مشتریان در سایت و اپلیکیشن دکتر کاربین رایگان بوده و مشمول هیچگونه هزینه ای نمی باشد.

پیشنهادات ویژه امروز

  • &#۶۵۰۲۰; ۵۰,۰۰۰.۰۰

    کارواش ماشین

    شستن خودرو از آن کارهایی است که وقت زیادی می‌برد در نتیجه مالکین زیادی را سراغ داریم که شستن خودرو را بر عهده کارواش می گذارند. با توجه به ازدحام کارهای روزانه انصافاً هم باید به این مالکین حق داد. اما از طرف دیگر افرادی نیز هستند که به هر قیمتی حاضر نمی‌شوند خودروی عزیزتر از جان خود را به دست برس‌های چندمتری کارواش بسپارند و روزهای تعطیل آستین بالا می‌زنند با دقت و حوصله خودروی خود را می شویند و جلا می دهند.

ارسال نظرات

[contact-form-7 404 "Not Found"]
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایت ما استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
خدمات ما اوایل برای روز مادرتخفیف